Post by mistafozz on Aug 27, 2015 22:18:15 GMT
1st Round Qualifying
Garforth Town v Albion Sports
Willington v Whitley Bay
Norton & Stockton Ancients v Pickering Town
Sunderland Ryhope CW v Darlington Railway Athletic
Brandon United v Washington
Silsden v Thornaby
Crook Town v West Auckland Town
Hebburn Town v Knaresborough Town
Seaham Red Star v Billingham Town
Esh Winning v Hall Road Rangers
Morpeth Town v Padiham
Durham City v Northallerton Town
Billingham Synthonia v Alnwick Town
Ryton & Crawcrook Albion v Yorkshire Amateur
Eccleshill United v Heaton Stannington
Penrith v Bridlington Town
Thackley v Whickham
Birtley Town v Chester-Le-Street Town
Liversedge v Team Northumbria
Brigg Town v Westella VIP
Vauxhall Motors v Glasshoughton Welfare
Staveley MW v Cheadle Town
Handsworth Parramore v AFC Liverpool
West Didsbury & Chorlton v Barton Town Old Boys
Bacup Borough v Worsbrough Bridge Athletic
Rossington Main v Pontefract Collieries
Winterton Rangers v St Helens Town
Bottesford Town v Appleby Frodingham
Hemsworth MW v Cammell Laird 1907
AFC Blackpool v Maltby Main
Squires Gate v Irlam
Ashton Athletic v Atherton Collieries
Selby Town v Askern
Runcorn Town v Litherland Remyca
Congleton Town v Nostell MW
Rochdale Town v Parkgate
Ashby Ivanhoe v Racing Club Warwick
AFC Wulfrunians v Pershore Town
Gornal Athletic v Littleton
Paget Rangers v Studley
Stafford Town v Wednesfield
Bewdley Town v Bilston Town
Lutterworth Athletic v Pilkington XXX
Heath Hayes v Bromsgrove Sporting
Wolverhampton Casuals v Southam United
Pegasus Juniors v Stourport Swifts
Lye Town v Barnt Green Spartak
Coventry Copsewood v Bardon Hill Sports
Wolverhampton SC v Hinckley
Highgate United v Tipton Town
Westfields v Atherstone Town
Cadbury Athletic v AFC Bridgnorth
Shawbury United v Nuneaton Griff
Shifnal Town v Malvern Town
Hanley Town v Coventry United
Dudley Town v Sporting Khalsa
Heather St Johns v Rocester
Aston v Black Country Rangers
Alvechurch v Lichfield City
Continental Star v Ellistown & Ibstock United
Anstey Nomads v Friar Lane & Epworth
Arnold Town v Gedling MW
Belper United v Clifton All Whites
Blaby & Whetstone Athletic v Retford United
Shirebrook Town v Oakham United
Eastwood Community v Harrowby United
Borrowash Victoria v Kimberley MW
Hucknall Town v Stapenhill
Ollerton Town v St Andrews
Quorn v Rainworth MW
Radcliffe Olympic v Holbrook Sports
Shepshed Dynamo v Loughborough University
Leicester Road v Harborough Town
Peterborough Sports v Sleaford Town
Boston Town v Great Yarmouth Town
St Neots Town Saints v Team Bury
Downham Town v Huntingdon Town
Thetford Town v Blackstones
Ipswich Wanderers v London Bari
Tower Hamlets v Whitton United
Codicote v Clapton
Sporting Bengal United v Burnham Ramblers
Baldock Town v St Margaretsbury
Cockfosters v Greenhouse Sports
Welwyn Garden City v Haverhill Borough
Debenham LC v Enfield 1893
FC Clacton v Stansted
Hadley v Felixstowe & Walton United
Brantham Athletic v Sawbridgeworth Town
Halstead Town v Haverhill Rovers
Hadleigh United v Eton Manor
Long Melford v Cornard United
Long Buckby v Spelthorne Sports
Northampton ON Chenecks v Sun Postal Sports
Broadfields United v Harpenden Town
Berkhamsted v Woodford United
Holmer Green v Wellingborough Town
Southall v Bedfont & Feltham
Newport Pagnell Town v AFC Kempston Rovers
Wellingborough Whitworths v Edgware Town
Langford v Bedfont Sports
Thrapston Town v Northampton Sileby Rangers
Hillingdon Borough v Potton United
Ampthill Town v London Tigers
Burton Park Wanderers v Tring Athletic
New Bradwell St Peter v Rushden & Higham United
Stotfold v Bugbrooke St Michaels
Hanworth Villa v Desborough Town
Irchester United v Risborough Rangers
Rothwell Corinthians v Bedford
Chertsey Town v Tuffley Rovers
Fairford Town v Ardley United
Shrivenham v Reading Town
Royal Wootton Bassett Town v Binfield
Bracknell Town v Hook Norton
Thatcham Town v New College Swindon
Abbey Rangers v Holyport
Oxford City Nomads v Buckingham Town
Cheltenham Saracens v Brimscombe & Thrupp
Lydney Town v Abingdon United
Frimley Green v Fleet Spurs
Tadley Calleva v Woodley United
Hartley Wintney v Longlevens
Carterton v Chinnor
Ash United v Windsor
Horsham v Epsom & Ewell
Horsham YMCA v FC Elmstead
Deal Town v Dorking
Southwick v Lordswood
Bexhill United v AFC Croydon Athletic
Raynes Park Vale v Croydon
Banstead Athletic v Seven Acre & Sidcup
Corinthian v Chessington & Hook United
Haywards Heath Town v Little Common
Chichester City v Erith Town
Worthing United v East Preston
Canterbury City v Ringmer
Cobham v Shoreham
Sevenoaks Town v Horley Town
Glebe v Eastbourne United
AFC Uckfield Town v Beckenham Town
Steyning Town v Wick & Barnham United
Crawley Down Gatwick v Fisher
Mile Oak v Seaford Town
Loxwood v Crowborough Athletic
Newhaven v Guildford City
Bridon Ropes v Holmesdale
Andover New Street v Bitton
Wincanton Town v Salisbury
Devizes Town v Shaftesbury Town
Team Solent v Christchurch
Alresford Town v Blackfield & Langley
Oldland Abbotonians v Downton
Corsham Town v Westbury United
Andover Town v Fawley
Bournemouth v Brockenhurst
East Cowes Victoria Athletic v Lymington Town
Whitchurch United v Hamworthy United
Cadbury Heath v Amesbury Town
Winterbourne United v Horndean
Cribbs v Hallen
Warminster Town v Pewsey Vale
Verwood Town v Fareham Town
Sherborne Town v Bemerton Heath Harlequins
Roman Glass St George v Calne Town
Witheridge v Cullompton Rangers
Falmouth Town v Newquay
Plymouth Parkway v Street
Ivybridge Town v Porthleven
Budleigh Salterton v Welton Rovers
Shepton Mallet v Cheddar
Ashton & Backwell United v Brislington
St Blazey v Bovey Tracey
Saltash United v Exmouth Town
Portishead Town v Elburton Villa
Camelford v Clevedon Town
2nd Round Qualifying
Easington Colliery v Ashington
South Shields v Brandon United or Washington
Tow Law Town v Stokesley
Birtley Town or Chester-Le-Street Town v Eccleshill United or Heaton Stannington
Sunderland Ryhope CW or Darlington Railway Athletic v Esh Winning or Hall Road Rangers
Billingham Synthonia or Alnwick Town v Morpeth Town or Padiham
Sunderland RCA v Penrith or Bridlington Town
Silsden or Thornaby v Daisy Hill
Thackley or Whickham v Garforth Town or Albion Sports
Bedlington Terriers v Durham City or Northallerton Town
Jarrow Roofing Boldon CA v Seaham Red Star or Billingham Town
Hebburn Town or Knaresborough Town v Ryton & Crawcrook Albion or Yorkshire Amateur
Bishop Auckland v Holker Old Boys
Norton & Stockton Ancients or Pickering Town v Newcastle Benfield
AFC Darwen v Crook Town or West Auckland Town
Willington or Whitley Bay v West Allotment Celtic
Newton Aycliffe v Barnoldswick Town
Nelson v Liversedge or Team Northumbria
Runcorn Town or Litherland Remyca v Barnton
Vauxhall Motors or Glasshoughton Welfare v Abbey Hey
AFC Emley v Congleton Town or Nostell MW
Dronfield Town v Bootle
Handsworth Parramore or AFC Liverpool v Staveley MW or Cheadle Town
Armthorpe Welfare v Ashton Town
Rochdale Town or Parkgate v Winterton Rangers or St Helens Town
Brigg Town or Westella VIP v Selby Town or Askern
Bacup Borough or Worsbrough Bridge Athletic v Hemsworth MW or Cammell Laird 1907
Ashton Athletic or Atherton Collieries v Atherton LR
West Didsbury & Chorlton or Barton Town Old Boys v Dinnington Town
Squires Gate or Irlam v Winsford United
Northwich Manchester Villa v Rossington Main or Pontefract Collieries
Penistone Church v Athersley Recreation
AFC Blackpool or Maltby Main v Bottesford Town or Appleby Froddingham
Hallam v Harworth Colliery
Alsager Town v Main Road
Coventry Copsewood or Bardon Hill Sportsv Hereford
Bewdley Town or Bilston Town v AFC Wulfrunians or Pershore Town
Wolverhampton SC or Hinckley v Bromyard Town
Ellesmere Rangers v Shifnal Town or Malvern Town
Boldmere St Michaels v Stafford Town or Wednesfield
Hanley Town or Coventry United v Paget Rangers or Studley
Uttoxeter Town v Bolehall Swifts
Stone Old Alleynians v Ashby Ivanhoe or Racing Club Warwick
Dudley Town or Sporting Khalsa v Wellington
Lutterworth Athletic or Pilkington XXX v Alvechurch or Lichfield City
Pegasus Juniors or Stourport Swifts v Aston or Black Country Rangers
Eccleshall v Haughmond
Highgate United or Tipton Town v Wolverhampton Casuals or Southam United
Cadbury Athletic or AFC Bridgnorth v Willenhall Town
Westfields or Atherstone Town v Gornal Athletic or Littleton
Heather St Johns or Rocester v Kirby Muxloe
Coton Green v Shawbury United or Nuneaton Griff
Heath Hayes or Bromsgrove Sporting v Dudley Sports
Lye Town or Barnt Green Spartak v Cradley Town
Coventry Sphinx v Continental Star or Ellistown & Ibstock United
Blaby & Whetstone Athletic or Retford United v Shepshed Dynamo or Loughborough University
Anstey Nomads or Friar Lane & Epworth v Belper United or Clifton All Whites
Hollwell Sports v Dunkirk
Radford v South Normanton Athletic
Teversal v Radcliffe Olympic or Holbrook Sports
Oadby Town v Borrowash Victoria or Kimberley MW
Eastwood Community or Harrowby United v Leicester Road or Harborough Town
Greenwood Meadows v Clipstone Welfare
Aylestone Park v Ollerton Town or St Andrews
Mickleover Royals v Shirebrook Town or Oakham United
Blidworth Welfare v Graham St Prims
Lincoln Moorlands Railway v Pinxton
Barrow Town v Quorn or Rainworth MW
Arnold Town or Gedling MW v Hucknall Town or Stapenhill
Thetford Town or Blackstones v Peterborough Northern Star
Boston Town or Great Yarmouth Town v Deeping Rangers
Mildenhall Town v St Neots Town Saints or Team Bury
Swaffham Town v Bourne Town
Gorleston v Walsham Le Willows
Wisbech St Mary v Diss Town
Ely City v Newmarket Town
Downham Town or Huntingdon Town v Peterborough Sports or Sleaford Town
Eynesbury Rovers v Fakenham Town
Sporting Bengal United or Burnham Ramblers v Halstead Town or Haverhill Rovers
Ipswich Wanderers or London Bari v Codicote or Clapton
Takeley v Hoddesdon Town
Woodbridge Town v Ilford
Brimsdown v Brantham Athletic or Sawbridgeworth Town
Waltham Forest v Welwyn Garden City or Haverhill Borough
Cockfosters or Greenhouse Sports v Hadleigh United or Eton Manor
Stowmarket Town v Hertford Town
Newbury Forest v FC Clacton or Stansted
FC Romania v Baldock Town or St Margaretsbury
FC Broxbourne Borough v Long Melford or Cornard United
Wivenhoe Town v Basildon United
Southend Manor v Hadley or Felixstowe & Walton United
Tower Hamlets or Whitton United v Debenham LC or Enfield 1893
Raunds Town v Holmer Green or Wellingborough Town
Wellingborough Whitworths or Edgware Town v Winslow United
Newport Pagnell Town or AFC Kempston Rovers v Long Buckby or Spelthorne Sports
Wembley v Hillingdon Borough or Potton United
Rothwell Corinthians or Bedford v Burton Park Wanderers or Tring Athletic
Thrapston Town or Northampton Sileby Rangers v New Bradwell St Peter or Rushden & Higham United
Cricklewood Wanderers v Irchester United or Risborough Rangers
Hanworth Villa or Desborough Town v Oxhey Jets
Southall or Bedfont & Feltham v CB Hounslow United
Berkhamsted or Woodford United v Northampton ON Chenecks or Sun Postal Sports
Ampthill Town or London Tigers v Crawley Green
Rayners Lane v Stotfold or Bugbrooke St Michaels
Cogenhoe United v AFC Hayes
Langford or Bedfont Sports v Buckingham Athletic
Biggleswade United v Leverstock Green
Northampton Spencer v Broadfields United or Harpenden Town
Westfield v Carterton or Chinnor
Frimley Green or Fleet Spurs v Thame United
Henley Town v Oxford City Nomads or Buckingham Town
Alton Town v Bracknell Town or Hook Norton
Abbey Rangers or Holyport v Tytherington Rocks
Fairford Town or Ardley United v Badshot Lea
Chertsey Town or Tuffley Rovers v Tadley Calleva or Woodley United
Ash United or Windsor v Royal Wootton Bassett Town or Binfield
Wokingham & Emmbrook v Shrivenham or Reading Town
Hartley Wintney or Longlevens v Milton United
Thatcham Town or New College Swindon v Cheltenham Saracens or Brimscombe & Thrupp
Malmesbury Victoria v Farnham Town
Knaphill v Lydney Town or Abingdon United
Canterbury City or Ringmer v Tooting & Mitcham Wanderers
Raynes Park Vale or Croydon v Horsham YMCA or FC Elmstead
Cobham or Shoreham v Sutton Common Rovers
Hailsham Town v Crawley Down Gatwick or Fisher
Hollands & Blair v Bexhill United or AFC Croydon Athletic
Mile Oak or Seaford Town v Southwick or Lordswood
St Francis Rangers v Meridian
Selsey v Horsham or Epsom & Ewell
Loxwood or Crowborough Athletic v Arundel
Banstead Athletic or Seven Acre & Sidcup v Cray Valley (PM)
Chichester City or Erith Town v Bridon Ropes or Holmesdale
Oakwood v Lancing
Sevenoaks Town or Horley Town v Haywards Heath Town or Little Common
AFC Uckfield Town or Beckenham Town v Redhill
Glebe or Eastbourne United v Deal Town or Dorking
Newhaven or Guildford City v Broadbridge Heath
Rochester United v Steyning Town or Wick & Barnham United
Corinthian or Chessington & Hook United v Lingfield
Worthing United or East Preston v Epsom Athletic
Sheppey United v Gravesham Borough
Warminster Town or Pewsey Vale v Gillingham Town
Wincanton Town or Salisbury v Folland Sports
New Milton Town v Verwood Town or Fareham Town
Romsey Town v Roman Glass St George or Calne Town
Team Solent or Christchurch v Devizes Town or Shaftesbury Town
Laverstock & Ford v Cowes Sports
Sherborne Town or Bemerton Heath Harlequins v Andover Town or Fawley
Andover New Street or Bitton v Cribbs or Hallen
Oldland Abbotonians or Downton v East Cowes Victoria Athletic or Lymington Town
Winterbourne United or Horndean v Longwell Green Sports
Alresford Town or Blackfield & Langley v Ringwood Town
Cadbury Heath or Amesbury Town v Almondsbury UWE
Swanage Town & Herston v Corsham Town or Westbury United
Chippenham Park v Newport (IW)
Whitchurch United or Hamworthy United v Bournemouth or Brockenhurst
Sholing v United Services Portsmouth
Bridport v Hythe & Dibden
Radstock Town v Hengrove Athletic
Shepton Mallet or Cheddar v Camelford or Clevedon Town
Saltash United or Exmouth Town v Budleigh Salterton or Welton Rovers
Ivybridge Town or Porthleven v Barnstaple Town
Falmouth Town or Newquay v Odd Down
Wadebridge Town v Portishead Town or Elburton Villa
Crediton United v Bishop Sutton
Willand Rovers v Plymouth Parkway or Street
Ashton & Backwell United or Brislington v Torpoint Athletic
Keynsham Town v Wells City
Witheridge or Cullompton Rangers v St Blazey or Bovey Tracey
Exemptions
To Round 2
AFC Mansfield, AFC St Austell, Ascot United, Ashford United, Bodmin Town, Bradford Town,
Brocton, Chadderton, Colliers Wood United, Consett, Dunston UTS, Erith & Belvedere,
Flackwell Heath, Greenwich Borough, Heanor Town, Highworth Town, Holbeach United,
Hullbridge Sports, Leicester Nirvana, Melksham Town, North Shields, Norwich United,
Saffron Walden Town, Stanway Rovers, Tadcaster Albion, Tunbridge Wells, Walsall Wood,
Worksop Town, Yaxley
To Round 1
1874 Northwich, AFC Dunstable, AFC Portchester, Ashford Town (Middx), Barking,
Bowers & Pitsea, Bristol Manor Farm, Buckland Athletic, Camberley Town, Cleethorpes Town,
Coleshill Town, Colne, Cove, Eastbourne Town, Godmanchester Rovers, Guisborough Town,
Harefield United, Highmoor Ibis, Kidlington, Kirkley & Pakefield, Littlehampton Town,
London Colney, Long Eaton United, Marske United, Moneyfields, Pagham, Runcorn Linnets, Shildon,
Wisbech Town
Garforth Town v Albion Sports
Willington v Whitley Bay
Norton & Stockton Ancients v Pickering Town
Sunderland Ryhope CW v Darlington Railway Athletic
Brandon United v Washington
Silsden v Thornaby
Crook Town v West Auckland Town
Hebburn Town v Knaresborough Town
Seaham Red Star v Billingham Town
Esh Winning v Hall Road Rangers
Morpeth Town v Padiham
Durham City v Northallerton Town
Billingham Synthonia v Alnwick Town
Ryton & Crawcrook Albion v Yorkshire Amateur
Eccleshill United v Heaton Stannington
Penrith v Bridlington Town
Thackley v Whickham
Birtley Town v Chester-Le-Street Town
Liversedge v Team Northumbria
Brigg Town v Westella VIP
Vauxhall Motors v Glasshoughton Welfare
Staveley MW v Cheadle Town
Handsworth Parramore v AFC Liverpool
West Didsbury & Chorlton v Barton Town Old Boys
Bacup Borough v Worsbrough Bridge Athletic
Rossington Main v Pontefract Collieries
Winterton Rangers v St Helens Town
Bottesford Town v Appleby Frodingham
Hemsworth MW v Cammell Laird 1907
AFC Blackpool v Maltby Main
Squires Gate v Irlam
Ashton Athletic v Atherton Collieries
Selby Town v Askern
Runcorn Town v Litherland Remyca
Congleton Town v Nostell MW
Rochdale Town v Parkgate
Ashby Ivanhoe v Racing Club Warwick
AFC Wulfrunians v Pershore Town
Gornal Athletic v Littleton
Paget Rangers v Studley
Stafford Town v Wednesfield
Bewdley Town v Bilston Town
Lutterworth Athletic v Pilkington XXX
Heath Hayes v Bromsgrove Sporting
Wolverhampton Casuals v Southam United
Pegasus Juniors v Stourport Swifts
Lye Town v Barnt Green Spartak
Coventry Copsewood v Bardon Hill Sports
Wolverhampton SC v Hinckley
Highgate United v Tipton Town
Westfields v Atherstone Town
Cadbury Athletic v AFC Bridgnorth
Shawbury United v Nuneaton Griff
Shifnal Town v Malvern Town
Hanley Town v Coventry United
Dudley Town v Sporting Khalsa
Heather St Johns v Rocester
Aston v Black Country Rangers
Alvechurch v Lichfield City
Continental Star v Ellistown & Ibstock United
Anstey Nomads v Friar Lane & Epworth
Arnold Town v Gedling MW
Belper United v Clifton All Whites
Blaby & Whetstone Athletic v Retford United
Shirebrook Town v Oakham United
Eastwood Community v Harrowby United
Borrowash Victoria v Kimberley MW
Hucknall Town v Stapenhill
Ollerton Town v St Andrews
Quorn v Rainworth MW
Radcliffe Olympic v Holbrook Sports
Shepshed Dynamo v Loughborough University
Leicester Road v Harborough Town
Peterborough Sports v Sleaford Town
Boston Town v Great Yarmouth Town
St Neots Town Saints v Team Bury
Downham Town v Huntingdon Town
Thetford Town v Blackstones
Ipswich Wanderers v London Bari
Tower Hamlets v Whitton United
Codicote v Clapton
Sporting Bengal United v Burnham Ramblers
Baldock Town v St Margaretsbury
Cockfosters v Greenhouse Sports
Welwyn Garden City v Haverhill Borough
Debenham LC v Enfield 1893
FC Clacton v Stansted
Hadley v Felixstowe & Walton United
Brantham Athletic v Sawbridgeworth Town
Halstead Town v Haverhill Rovers
Hadleigh United v Eton Manor
Long Melford v Cornard United
Long Buckby v Spelthorne Sports
Northampton ON Chenecks v Sun Postal Sports
Broadfields United v Harpenden Town
Berkhamsted v Woodford United
Holmer Green v Wellingborough Town
Southall v Bedfont & Feltham
Newport Pagnell Town v AFC Kempston Rovers
Wellingborough Whitworths v Edgware Town
Langford v Bedfont Sports
Thrapston Town v Northampton Sileby Rangers
Hillingdon Borough v Potton United
Ampthill Town v London Tigers
Burton Park Wanderers v Tring Athletic
New Bradwell St Peter v Rushden & Higham United
Stotfold v Bugbrooke St Michaels
Hanworth Villa v Desborough Town
Irchester United v Risborough Rangers
Rothwell Corinthians v Bedford
Chertsey Town v Tuffley Rovers
Fairford Town v Ardley United
Shrivenham v Reading Town
Royal Wootton Bassett Town v Binfield
Bracknell Town v Hook Norton
Thatcham Town v New College Swindon
Abbey Rangers v Holyport
Oxford City Nomads v Buckingham Town
Cheltenham Saracens v Brimscombe & Thrupp
Lydney Town v Abingdon United
Frimley Green v Fleet Spurs
Tadley Calleva v Woodley United
Hartley Wintney v Longlevens
Carterton v Chinnor
Ash United v Windsor
Horsham v Epsom & Ewell
Horsham YMCA v FC Elmstead
Deal Town v Dorking
Southwick v Lordswood
Bexhill United v AFC Croydon Athletic
Raynes Park Vale v Croydon
Banstead Athletic v Seven Acre & Sidcup
Corinthian v Chessington & Hook United
Haywards Heath Town v Little Common
Chichester City v Erith Town
Worthing United v East Preston
Canterbury City v Ringmer
Cobham v Shoreham
Sevenoaks Town v Horley Town
Glebe v Eastbourne United
AFC Uckfield Town v Beckenham Town
Steyning Town v Wick & Barnham United
Crawley Down Gatwick v Fisher
Mile Oak v Seaford Town
Loxwood v Crowborough Athletic
Newhaven v Guildford City
Bridon Ropes v Holmesdale
Andover New Street v Bitton
Wincanton Town v Salisbury
Devizes Town v Shaftesbury Town
Team Solent v Christchurch
Alresford Town v Blackfield & Langley
Oldland Abbotonians v Downton
Corsham Town v Westbury United
Andover Town v Fawley
Bournemouth v Brockenhurst
East Cowes Victoria Athletic v Lymington Town
Whitchurch United v Hamworthy United
Cadbury Heath v Amesbury Town
Winterbourne United v Horndean
Cribbs v Hallen
Warminster Town v Pewsey Vale
Verwood Town v Fareham Town
Sherborne Town v Bemerton Heath Harlequins
Roman Glass St George v Calne Town
Witheridge v Cullompton Rangers
Falmouth Town v Newquay
Plymouth Parkway v Street
Ivybridge Town v Porthleven
Budleigh Salterton v Welton Rovers
Shepton Mallet v Cheddar
Ashton & Backwell United v Brislington
St Blazey v Bovey Tracey
Saltash United v Exmouth Town
Portishead Town v Elburton Villa
Camelford v Clevedon Town
2nd Round Qualifying
Easington Colliery v Ashington
South Shields v Brandon United or Washington
Tow Law Town v Stokesley
Birtley Town or Chester-Le-Street Town v Eccleshill United or Heaton Stannington
Sunderland Ryhope CW or Darlington Railway Athletic v Esh Winning or Hall Road Rangers
Billingham Synthonia or Alnwick Town v Morpeth Town or Padiham
Sunderland RCA v Penrith or Bridlington Town
Silsden or Thornaby v Daisy Hill
Thackley or Whickham v Garforth Town or Albion Sports
Bedlington Terriers v Durham City or Northallerton Town
Jarrow Roofing Boldon CA v Seaham Red Star or Billingham Town
Hebburn Town or Knaresborough Town v Ryton & Crawcrook Albion or Yorkshire Amateur
Bishop Auckland v Holker Old Boys
Norton & Stockton Ancients or Pickering Town v Newcastle Benfield
AFC Darwen v Crook Town or West Auckland Town
Willington or Whitley Bay v West Allotment Celtic
Newton Aycliffe v Barnoldswick Town
Nelson v Liversedge or Team Northumbria
Runcorn Town or Litherland Remyca v Barnton
Vauxhall Motors or Glasshoughton Welfare v Abbey Hey
AFC Emley v Congleton Town or Nostell MW
Dronfield Town v Bootle
Handsworth Parramore or AFC Liverpool v Staveley MW or Cheadle Town
Armthorpe Welfare v Ashton Town
Rochdale Town or Parkgate v Winterton Rangers or St Helens Town
Brigg Town or Westella VIP v Selby Town or Askern
Bacup Borough or Worsbrough Bridge Athletic v Hemsworth MW or Cammell Laird 1907
Ashton Athletic or Atherton Collieries v Atherton LR
West Didsbury & Chorlton or Barton Town Old Boys v Dinnington Town
Squires Gate or Irlam v Winsford United
Northwich Manchester Villa v Rossington Main or Pontefract Collieries
Penistone Church v Athersley Recreation
AFC Blackpool or Maltby Main v Bottesford Town or Appleby Froddingham
Hallam v Harworth Colliery
Alsager Town v Main Road
Coventry Copsewood or Bardon Hill Sportsv Hereford
Bewdley Town or Bilston Town v AFC Wulfrunians or Pershore Town
Wolverhampton SC or Hinckley v Bromyard Town
Ellesmere Rangers v Shifnal Town or Malvern Town
Boldmere St Michaels v Stafford Town or Wednesfield
Hanley Town or Coventry United v Paget Rangers or Studley
Uttoxeter Town v Bolehall Swifts
Stone Old Alleynians v Ashby Ivanhoe or Racing Club Warwick
Dudley Town or Sporting Khalsa v Wellington
Lutterworth Athletic or Pilkington XXX v Alvechurch or Lichfield City
Pegasus Juniors or Stourport Swifts v Aston or Black Country Rangers
Eccleshall v Haughmond
Highgate United or Tipton Town v Wolverhampton Casuals or Southam United
Cadbury Athletic or AFC Bridgnorth v Willenhall Town
Westfields or Atherstone Town v Gornal Athletic or Littleton
Heather St Johns or Rocester v Kirby Muxloe
Coton Green v Shawbury United or Nuneaton Griff
Heath Hayes or Bromsgrove Sporting v Dudley Sports
Lye Town or Barnt Green Spartak v Cradley Town
Coventry Sphinx v Continental Star or Ellistown & Ibstock United
Blaby & Whetstone Athletic or Retford United v Shepshed Dynamo or Loughborough University
Anstey Nomads or Friar Lane & Epworth v Belper United or Clifton All Whites
Hollwell Sports v Dunkirk
Radford v South Normanton Athletic
Teversal v Radcliffe Olympic or Holbrook Sports
Oadby Town v Borrowash Victoria or Kimberley MW
Eastwood Community or Harrowby United v Leicester Road or Harborough Town
Greenwood Meadows v Clipstone Welfare
Aylestone Park v Ollerton Town or St Andrews
Mickleover Royals v Shirebrook Town or Oakham United
Blidworth Welfare v Graham St Prims
Lincoln Moorlands Railway v Pinxton
Barrow Town v Quorn or Rainworth MW
Arnold Town or Gedling MW v Hucknall Town or Stapenhill
Thetford Town or Blackstones v Peterborough Northern Star
Boston Town or Great Yarmouth Town v Deeping Rangers
Mildenhall Town v St Neots Town Saints or Team Bury
Swaffham Town v Bourne Town
Gorleston v Walsham Le Willows
Wisbech St Mary v Diss Town
Ely City v Newmarket Town
Downham Town or Huntingdon Town v Peterborough Sports or Sleaford Town
Eynesbury Rovers v Fakenham Town
Sporting Bengal United or Burnham Ramblers v Halstead Town or Haverhill Rovers
Ipswich Wanderers or London Bari v Codicote or Clapton
Takeley v Hoddesdon Town
Woodbridge Town v Ilford
Brimsdown v Brantham Athletic or Sawbridgeworth Town
Waltham Forest v Welwyn Garden City or Haverhill Borough
Cockfosters or Greenhouse Sports v Hadleigh United or Eton Manor
Stowmarket Town v Hertford Town
Newbury Forest v FC Clacton or Stansted
FC Romania v Baldock Town or St Margaretsbury
FC Broxbourne Borough v Long Melford or Cornard United
Wivenhoe Town v Basildon United
Southend Manor v Hadley or Felixstowe & Walton United
Tower Hamlets or Whitton United v Debenham LC or Enfield 1893
Raunds Town v Holmer Green or Wellingborough Town
Wellingborough Whitworths or Edgware Town v Winslow United
Newport Pagnell Town or AFC Kempston Rovers v Long Buckby or Spelthorne Sports
Wembley v Hillingdon Borough or Potton United
Rothwell Corinthians or Bedford v Burton Park Wanderers or Tring Athletic
Thrapston Town or Northampton Sileby Rangers v New Bradwell St Peter or Rushden & Higham United
Cricklewood Wanderers v Irchester United or Risborough Rangers
Hanworth Villa or Desborough Town v Oxhey Jets
Southall or Bedfont & Feltham v CB Hounslow United
Berkhamsted or Woodford United v Northampton ON Chenecks or Sun Postal Sports
Ampthill Town or London Tigers v Crawley Green
Rayners Lane v Stotfold or Bugbrooke St Michaels
Cogenhoe United v AFC Hayes
Langford or Bedfont Sports v Buckingham Athletic
Biggleswade United v Leverstock Green
Northampton Spencer v Broadfields United or Harpenden Town
Westfield v Carterton or Chinnor
Frimley Green or Fleet Spurs v Thame United
Henley Town v Oxford City Nomads or Buckingham Town
Alton Town v Bracknell Town or Hook Norton
Abbey Rangers or Holyport v Tytherington Rocks
Fairford Town or Ardley United v Badshot Lea
Chertsey Town or Tuffley Rovers v Tadley Calleva or Woodley United
Ash United or Windsor v Royal Wootton Bassett Town or Binfield
Wokingham & Emmbrook v Shrivenham or Reading Town
Hartley Wintney or Longlevens v Milton United
Thatcham Town or New College Swindon v Cheltenham Saracens or Brimscombe & Thrupp
Malmesbury Victoria v Farnham Town
Knaphill v Lydney Town or Abingdon United
Canterbury City or Ringmer v Tooting & Mitcham Wanderers
Raynes Park Vale or Croydon v Horsham YMCA or FC Elmstead
Cobham or Shoreham v Sutton Common Rovers
Hailsham Town v Crawley Down Gatwick or Fisher
Hollands & Blair v Bexhill United or AFC Croydon Athletic
Mile Oak or Seaford Town v Southwick or Lordswood
St Francis Rangers v Meridian
Selsey v Horsham or Epsom & Ewell
Loxwood or Crowborough Athletic v Arundel
Banstead Athletic or Seven Acre & Sidcup v Cray Valley (PM)
Chichester City or Erith Town v Bridon Ropes or Holmesdale
Oakwood v Lancing
Sevenoaks Town or Horley Town v Haywards Heath Town or Little Common
AFC Uckfield Town or Beckenham Town v Redhill
Glebe or Eastbourne United v Deal Town or Dorking
Newhaven or Guildford City v Broadbridge Heath
Rochester United v Steyning Town or Wick & Barnham United
Corinthian or Chessington & Hook United v Lingfield
Worthing United or East Preston v Epsom Athletic
Sheppey United v Gravesham Borough
Warminster Town or Pewsey Vale v Gillingham Town
Wincanton Town or Salisbury v Folland Sports
New Milton Town v Verwood Town or Fareham Town
Romsey Town v Roman Glass St George or Calne Town
Team Solent or Christchurch v Devizes Town or Shaftesbury Town
Laverstock & Ford v Cowes Sports
Sherborne Town or Bemerton Heath Harlequins v Andover Town or Fawley
Andover New Street or Bitton v Cribbs or Hallen
Oldland Abbotonians or Downton v East Cowes Victoria Athletic or Lymington Town
Winterbourne United or Horndean v Longwell Green Sports
Alresford Town or Blackfield & Langley v Ringwood Town
Cadbury Heath or Amesbury Town v Almondsbury UWE
Swanage Town & Herston v Corsham Town or Westbury United
Chippenham Park v Newport (IW)
Whitchurch United or Hamworthy United v Bournemouth or Brockenhurst
Sholing v United Services Portsmouth
Bridport v Hythe & Dibden
Radstock Town v Hengrove Athletic
Shepton Mallet or Cheddar v Camelford or Clevedon Town
Saltash United or Exmouth Town v Budleigh Salterton or Welton Rovers
Ivybridge Town or Porthleven v Barnstaple Town
Falmouth Town or Newquay v Odd Down
Wadebridge Town v Portishead Town or Elburton Villa
Crediton United v Bishop Sutton
Willand Rovers v Plymouth Parkway or Street
Ashton & Backwell United or Brislington v Torpoint Athletic
Keynsham Town v Wells City
Witheridge or Cullompton Rangers v St Blazey or Bovey Tracey
Exemptions
To Round 2
AFC Mansfield, AFC St Austell, Ascot United, Ashford United, Bodmin Town, Bradford Town,
Brocton, Chadderton, Colliers Wood United, Consett, Dunston UTS, Erith & Belvedere,
Flackwell Heath, Greenwich Borough, Heanor Town, Highworth Town, Holbeach United,
Hullbridge Sports, Leicester Nirvana, Melksham Town, North Shields, Norwich United,
Saffron Walden Town, Stanway Rovers, Tadcaster Albion, Tunbridge Wells, Walsall Wood,
Worksop Town, Yaxley
To Round 1
1874 Northwich, AFC Dunstable, AFC Portchester, Ashford Town (Middx), Barking,
Bowers & Pitsea, Bristol Manor Farm, Buckland Athletic, Camberley Town, Cleethorpes Town,
Coleshill Town, Colne, Cove, Eastbourne Town, Godmanchester Rovers, Guisborough Town,
Harefield United, Highmoor Ibis, Kidlington, Kirkley & Pakefield, Littlehampton Town,
London Colney, Long Eaton United, Marske United, Moneyfields, Pagham, Runcorn Linnets, Shildon,
Wisbech Town